Да, РАП!

Go down

Да, РАП! Empty Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Саб Апр 17, 2010 10:09 pm

Сите рап нумери оставајте ги тука!!! Да започнеме со нешто легендарно!!! Поздрав!!! ДА! РАП! Легијата, поз!


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Саб Апр 17, 2010 10:36 pm

?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Нед Апр 18, 2010 3:55 pm

Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Нед Апр 18, 2010 4:08 pm

На крај пишува Вик Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Даме Спамерот on Нед Апр 18, 2010 5:09 pm

Serbian lesson hahahaa
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Нед Апр 18, 2010 5:23 pm


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Нед Апр 18, 2010 10:34 pm

Поздрав до нашето ново другарче, Мартинез SmileП.С. Зошто темава е во “ Хумор“?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Пон Апр 19, 2010 5:50 pm

Зошто е за заебанција... Така да, моментално ти го сереш Мартинез Smile Упс! (Да, РАП! е иронично)

П.С. Да ја слушнеше првата песна ќе сфатеше дека е тема за заебанција, ама не си ја слушнала изгледа ^^

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Пон Апр 19, 2010 5:52 pm

Инаку, мене ми се допаѓа песничкава на Мартинез и компанија Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Пон Апр 19, 2010 6:18 pm

Уупс. Не беше намерно, Мартинез, извини ^^

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Сре Апр 21, 2010 7:31 pm

Претпоставувам дека ќе ти прости Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 12:08 am

Најискрено се надевам... Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 1:52 am

ХАХХАХАХАХАХАХАХХА FAILBLOG.GEA.CADORCE!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 1:55 am

Еј шО да не си фраер?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by The Spammer on Чет Апр 22, 2010 1:28 pm

Колку е само почадор од тебе Геа Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Да, РАП! Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 4:24 pm

Бојан! Ах, и ти ме напушти... Sad

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Да, РАП! Empty Re: Да, РАП!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот