Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Даме Спамерот on Сре Дек 12, 2012 5:50 am

Ќе ја започнам темава со еден porno grind gore band Cemetery Rapist. Откако ќе ја слушнете следнава песна продолжете со сите останати во suggested. Имам претпоставка дека пуштаат свиња да трча низ студио и ја тепаат и снимаат истовремено за да се добие тој уникатен звук.

https://www.youtube.com/watch?v=2xdVc6nK8cg
(Cemetery Rapist - Still fuck a hoe when the hemorrhoids show)
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by The Spammer on Сре Дек 12, 2012 5:10 pm

Сите се грајндкор, лол Smile А има толку добри грајндкор бендови Wink

https://www.youtube.com/watch?v=Eif0AY_8Weg

П.С. Запазете текстот Smile Дечкото ѝ е напнат на некоја типка, сто посто! Very Happy

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Прчла on Сре Дек 12, 2012 6:15 pm


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Прчла on Сре Дек 12, 2012 6:15 pm

И уште една, омилена Very Happy


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Даме Спамерот on Сре Дек 12, 2012 6:27 pm

The Spammer напиша:Сите се грајндкор, лол Smile А има толку добри грајндкор бендови Wink

https://www.youtube.com/watch?v=Eif0AY_8Weg

П.С. Запазете текстот Smile Дечкото ѝ е напнат на некоја типка, сто посто! Very Happy

АУУУУУУУУУУУУ НАЈЈАКА ПЕСНА И ИМЕ И БЕНД И ТЕКСТ!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Даме Спамерот on Сре Дек 12, 2012 6:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=B0zhXQdmnI0


Уште една од мене.

П.С: Buzzcocks ми се весели интересни се Very Happy
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни Empty Re: Бендови со „примамливо“ име и соодветно „примамливи“ наслови на песни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот