Неговите 5 минути! :)

Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Чет Апр 15, 2010 2:58 pm

Дојдоа неговите пет минути! Конечно, тема на форумов каде што може да се оддаде почит на ликот и делото на неговото височество, Драган Вучиќ!

Повелете, има толку пофални зборови да се кажат за овој млад човек, кој толку многу постигнал во својот живот!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by The Spammer on Чет Апр 15, 2010 3:03 pm

Мислам дека е нај исправно да ја отвориме темава зо оваа песма:


Иако во песната е скоро потенцирано сè, слободно секој може да се искаже на најдобар начин за овој артист. Дури и да се поклапа со оние работи кои се веќе спомнати во песната нема да има проблем Very Happy

П.С. Ајде Бобо, чекаме дискусија Smile Хаха Razz

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Неговите 5 минути! :) Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Slobbo on Чет Апр 15, 2010 3:33 pm

Па вака сега ко прво горенаведениот господин ми е еден од најомилените македонски ѕвезди (колку само не хР), ко друго типот е машина за ќеш бидејќи продава шунт, ќич, срање сељачизам и слично а лугето го гледаат има пун к*‘%ц спонзори тоа се уште пари што и да збориме он си праи пари и ич не го боли к*рот.
Ко трето мислам дека и е доста натемава зошто како што гледам е отворена повеќе од 15 минути а по некоја математика тоа е више од 5 минути тд еве и да го цастам јас уште 5 (а нема) пак се 10 што е помалку од 20 и затоа надвор врне, нафтата на светски берзи расте, нас не лажат кпиталистите дека живееме во рајот и дека ни е топ , а не ни е, тд кој виде виде кој разбра разбра јас мислам дека и е доста на темава Locker повеќе среча следен пат бацки geek
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by The Spammer on Чет Апр 15, 2010 3:37 pm

Тука настатнува проблемот. Јас не сметам така. Сметам дека името на темата е повеќе метафоричко и се однесува на (сељачката) емисија на Драган Вучич „Вашите пет минути“ и песната посветена за таа емисија. Како и да е, јас сметам дека Драган Вучич (Исто како и син му) се врв на нашата култура Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Неговите 5 минути! :) Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Чет Апр 15, 2010 3:41 pm

Добро, Бобо, секој има право на свое мислење, ама ти не.
Не смееш да навредуваш луѓе... Срам да ти е!

Морам да те разубедам, слушни го хитов! SmileЈа посветувам на Бојан, нашата песна е ова... <3

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Slobbo on Чет Апр 15, 2010 3:45 pm

тоа што бил како бил сега јбг бил во минатото, ама за сега јас кажав инаку мене нај омилена негова песма (ко копил ми била така ми зборат по дома дека сум ја пеел коа сум имал едвај 4 години и сум немал предните 3 заби) ми е следнава Razz
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by The Spammer on Чет Апр 15, 2010 4:07 pm

Хахахха! Фала Геа за посветата од копачов! Хахахха Smile Бобо, добар вкус си имал ко копиљ, рофл! xD

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Неговите 5 минути! :) Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Пет Апр 16, 2010 3:39 pm

Еве уште еден негов хит, изведен на “Песна на летото“ - Охрид ’95!
Преубава песна, преубава лирика, преубава кореографија!
I love you


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by The Spammer on Пет Апр 16, 2010 6:07 pm

Хахаххах! ЅВЕР!!! Хахаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Неговите 5 минути! :) Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Саб Апр 17, 2010 6:03 pm

Е ѕвер е, ѕвер... Другиве ропаци можат вода да му носат. Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Саб Апр 17, 2010 9:30 pm

Ви го претставувам Неговото Величество, ДРАГАН ВУУУЧИИИИИЌ
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Нед Апр 18, 2010 10:43 pm

Драгановиот хај-фајв профил! Smile

--> http://hi5.com/friend/180968599--Dragan%2BVucic--Profile-html

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Даме Спамерот on Вто Апр 20, 2010 1:57 pm

Лелелеле фала ви за темава за разговор ептен ми се допаѓа идам да јадам па после ќе мавнеме опасна дискусија ЌЕ ТЕ ЌАРАМ !!!!!!!!!!!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by The Spammer on Сре Апр 21, 2010 7:30 pm

Се најаде бе? Smile

Инаку, профилот му е ептен секси ^^

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Неговите 5 минути! :) Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 12:07 am

Кажи, а? Хахаха Smile
Френдовите му се опасни Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 1:31 am

Се забораив ја со јадењево се прејадов опасно! хаха
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 1:37 am

Имало некој хотел и во него имало соба со огромен пајак и никој не се осмелувал да влезе....Еден ден дошле Бранко Црвенковски, Љупчо Ѓоргиевски и Драган Вучич. Прв влага Бранко и го гледа пајакот и вика: Леле колкаво пајачиштееееее и избегал. Втор влага Љупчо: леле колкаво пајачиште и бега и овој. Влага на крај Драган Вучич и пајакот го глеа Вучич и вика: леле колкаво сељачиштеееее!!!! SmileSmileSmile
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 1:39 am

Ааааахахахахаха од кога не сум го слушнала вицов ееј! Ахахахахаха SmileSmileSmile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Даме Спамерот on Сре Мај 05, 2010 11:53 am

Ехееј од мене шо нема да чуеш!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Сре Мај 05, 2010 12:56 pm

Хаха, Даме бе, ме врати во старите добри времиња... Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Даме Спамерот on Сре Мај 05, 2010 1:22 pm

Smile
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Прчла on Сре Мај 05, 2010 6:03 pm

xD

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Неговите 5 минути! :) Empty Re: Неговите 5 минути! :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот