Смешна Галерија

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Смешна Галерија Empty Смешна Галерија

Пишување by Slobbo on Саб Мар 13, 2010 6:14 pm

бла бла ме мрзи да објаснувам овде ставајте си смешни сликички, стрипови, феил фотки и слично geek

ај еве една од мене за почеток и така geek
Смешна Галерија 26564_380194118808_182058738808_3608549_7857304_n
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Саб Мар 13, 2010 6:28 pm

Хахаха, добра е! Smile

Смешна Галерија L4816a2cff6f949429eeb2e

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Даме Спамерот on Пет Мар 19, 2010 8:24 pm

Еј дај ако сакаш искуцај го доле тоа ништо не можам да прочитам ај срцка си Very Happy тејнкс однапред!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пет Мар 19, 2010 8:45 pm

My penis lost!
it is bule, and it's long. it's my favorite, and my classmates like to use it.
please found it! if you find it please leave a note on my locker please!

Xaxaxaxaxa Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пет Мар 19, 2010 11:38 pm

Хахахаа... Ееее Геа.... Како може една работа да ја свртиш во своја полза, хаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пет Мар 19, 2010 11:40 pm

Oбјасни, те молам...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пет Мар 19, 2010 11:46 pm

Па има две варијанти:
„My pen is lost“ и „My penis (is) lost“ Smile

Ти си го одбра поинтересното (Второто) Razz

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пет Мар 19, 2010 11:48 pm

Абе, "My pen is lost" e, ама по грешка го има детето споено... тоа е интересното.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пет Мар 19, 2010 11:54 pm

Е тоа го реков де Smile Само не е баш споено и можеш да си правиш какви сакаш малверзации со истото Freak

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пет Мар 19, 2010 11:57 pm

Аман Бојан, доста е само да се насмееш на сликата, не мораш да филозофираш...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Даме Спамерот on Саб Мар 20, 2010 9:19 pm

хахахахах
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Саб Мар 20, 2010 9:23 pm

Јако е! Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Нед Мар 21, 2010 3:59 pm

Види ја... Не филозофирав, јас се насмеав на сликата, али го искоментирав тоа ти што го кажа --> My penis lost -.-'

//Jeez//

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Нед Мар 21, 2010 11:06 pm

Па пер, така е напишано... Доаѓа малце споено, и за тоа е интересна сликата... Извини ако не ти се сфиѓа, ебате.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пон Мар 22, 2010 12:28 am

Не разбираш пеер... Нема везе... Ми се свиѓа сликата, не знам од кај тоа, ама нема везе, батали го муабетот Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пон Мар 22, 2010 12:34 am

Епа што се буниш тогаш? Стави ти слика, не туку им наоѓај маани на туѓите...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пон Мар 22, 2010 12:37 am

Не наоѓам мани, ти кажав дека не разбираш пеер... Аман друго ти зборував, не сум ти крив што не ми ја сфати поентата и од кога се обидов да ти ја објаснам...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пон Мар 22, 2010 12:39 am

Доста бее! Че те бушам! JOB

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пон Мар 22, 2010 12:41 am

Океј afro

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пон Мар 22, 2010 12:44 am

Така лесно ќе оставиш да биде по мое?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пон Мар 22, 2010 12:49 am

Дап Smile И пеер... На секоја тема забегаваме со оф-топици... Иди на „Главен чат“ Very Happy

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пон Мар 22, 2010 12:53 am

Што ни фали? Боље оф-топици, отколку да стојат празни темиве... Sad

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Нед Апр 18, 2010 10:49 pm

Смешна Галерија Vucic550x418


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by The Spammer on Пон Апр 19, 2010 6:12 pm

Ѕвер е, нема што Smile))

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешна Галерија Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Прчла on Пон Апр 19, 2010 6:17 pm

Многу ми е сеху.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешна Галерија Empty Re: Смешна Галерија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот