Најглупи вицови

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Најглупи вицови Empty Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:18 pm

Овде пишувајте ги најглупите вицови што сте ги слушнале, и ви го скратиле животот Very Happy
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:20 pm

Си биле 2 кучиња ... едното се Чешка, другото се Словачка.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:21 pm

Тргнал проливот на оди на диско и гомното што стоело на врата му рекло:
- Не можеш да влезеш, ова е клуб само за цврсти момци!
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 4:25 pm

Хахахаххах, јака тема Дадо Smile Хаха!

Јас пак ќе напоменам дека не памтам воопшто вицови, ама ај ќе пробам да го склопам овој...

- Си биле двајца без тројца, најмногу четворица. :/

Ваљда нешто вакво беше... Како и да е... Глуп е до зла бога. Very Happy
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:29 pm

Се случувало голема поплава и цела земја била под вода освен едно мало островче на кое седела некоја шкорпија. Поминала некоја желка и шкорпијава ја запрашала:

- Еј желко дај да се качам на тебе бар додека се намали водава зашо готово потонав!?
- Не бе нема шанси ке ме боцнеш...
- Ајде бе те молам нема да те боцнам те молам!

И желкава се согласила ја качила шкорпија и тргнале. И коа се се потопило шкорпијава ја боцнала на желкава со опашот, и желкава и вика:

- Сеа ке умреме и двете зашо ме боцна?!
- Зашо тоа ми е у природа!


Е вицов свтарно ми го скрати животот коа го слушнав lol!
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:31 pm

Да да така беше Smile

Си биле две патики, особено десната.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 4:33 pm

Леле бе пеер, ВИЦОН! ЗАШТО!?!??!?!?! Хаха! - Тоа ми е во природа! AND?!?!?!? :O
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:34 pm

Ти реков дека ми го скрати животот коа го слушнав. Smile
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 4:49 pm

- Каде пазарува Супермен?
- У супермаркет.


- Отишла пепелашка на балот и се вратила у 22:30 затоа што принцот бил грд.


- Си биле две шајки и играле кошарка. Дошол чеканот и ги забил.

Се запознаваат Џемс Бонд и Жан Клод Ван Дам:
- Јас сум Бонд, Џемс Бонд.
- Јас сум Дам, Ван Дам, Клод Ван Дам, Жан Клоад Ван Дам.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 5:37 pm

Хахаха, ова со Жан Клод Ван Дам и не е така лош Smile
Инаку...

Еден ден дошол ангелот на смртта кај една бабичка и ја прашал:
- Бабо, сакаш сок?
- Може. - Одговорила бабата.

Најглупи вицови Grimreapercunt

- И ја пресекол на пола...
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Прчла on Чет Фед 18, 2010 5:38 pm

Хахаха сликава бее... lol!
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 5:40 pm

Јас го правев тоа „СОК!“ во горниот ќош... Smile

Пофали се. tongue

Па да де... Smile


Последната промена е направена од The Spammer на Чет Фед 18, 2010 6:49 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Тапа си.)
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 6:30 pm

Ќерката на Џемс Бонд го прашува татка си:
- Татко може вечер да останам до покасно?
- Може,не може.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 6:32 pm

Се шетале две мравки, и едната паднала у шахта а другата имала сестра во Швајцарија.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Nikche on Пет Фед 19, 2010 11:23 am

Си иделе две чепкалки по патот , виделе игла и едната чепкалка и рекла на другата Ч
-Еј ене го Робокап. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Nikche on Пет Фед 19, 2010 11:33 am

Иделе 2 игли по пат ,виделе една чепкалка и едната игла на другата и рекла:
- Еј, ене го пинокио ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Нед Фед 21, 2010 7:53 pm

Се шетале две свињи низ пустина и едната рекла - еј многу е топло..., а другата - знам чварка се направив
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Прчла on Пет Мар 26, 2010 3:26 pm

Ми текна виц, конечно!

-Што е тоа мало, жолто, виси на гранка и пее?
-Канаринец.
-Не, туку талентирана банана!

Хахахахаха
grin

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Саб Мар 27, 2010 3:27 pm

Лол Smile Хахаха ^^

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Најглупи вицови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by irina~ on Нед Апр 11, 2010 2:02 pm

Епа ова најверојатно сте го слушнале али искрено, мене ми го скрати животот.
„Си биле три овци. Едната тргнала лево, другата десно, а третата по нив.“
Е така да знаеш.
Shocked
irina~
irina~
Spamless

Број на мислења : 1
Join date : 2010-04-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Нед Апр 11, 2010 2:49 pm

Аааааа.... ХАхахахА Smile Не сум го слушнал али е МНОГУ добар, хаха Smile Не знам дали му е местото во „Најглупи вицови“ Razz
Добро дојде инаку на форумов ^^
Има отворена тема во „Спамери“ за да се претставиш и да се запознаеш со другите фацки на форумот. Smile Поздрав!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Најглупи вицови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Прчла on Нед Апр 11, 2010 3:20 pm

Ах, овој мојов, секогаш ми ги зема зборовите од уста.

Добредојде Ирина, се надевам дека ќе си поминуваш убаво на форумов. Го чекаме твоето претставување Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Даме Спамерот on Сре Апр 21, 2010 3:40 am

Таман и ја истото да го пишам Smile
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by The Spammer on Сре Апр 21, 2010 7:29 pm

Али после десет дена, хаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Најглупи вицови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 12:08 am

Баш таман. ^^

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи вицови Empty Re: Најглупи вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот