Mујо и Хасо

Go down

Mујо и Хасо Empty Mујо и Хасо

Пишување by Gogo Redscreen on Чет Фед 18, 2010 2:41 am

Ајде вицови за легендите во историјата на хуморот. Јас почнувам:

- Мујо морам да ти се пофалам дека спиев со твојата жена.
- Браво Хасо, јас со твојата ич не можев да заспијам.
************************
Мујо му вели на Хасо:
-Леле Хасо, жена ми е трудна, а денес паднала на скали!
- Па што... -
Па како што бре, утре треба да се породи и што ако детето се роди во форма на цик-цак, а!?
- Немај гајле и мајка ми пред да ме роди се сопнала од куп грамофонски плочи, па како што гледаш мене ништо не ми фали, ништо, ништо, ништо не ми фали, ништо не ми фали, ништо не ми фа фали....

******************
Мујо и Хасо отишле во болница и докторот ги прашува:
- Има некој од вас Х1Н1?
Мујо како пушка:
- Јас више 5 години имам МП3
*******************

Мујо го прашува Хасо:
- Што ќе правиш ако утре дојде крај на светот?
- Би сексал се живо што се мрда, ти што би правел?
- Јас ќе се потрудам да не се мрдам!
Gogo Redscreen
Gogo Redscreen
(Не)пријател на Админот

Број на мислења : 53
Join date : 2010-02-15
Age : 27
Местолокација : Елиптична галаксија - (наводници)Млечен Пат(наводници) = Milky Way како чоколатцето.

Преглед на профилот на членот http://Немам. Кој ќе дава 1000ден. годишно за домејн?

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Nikche on Чет Фед 18, 2010 11:13 am

Се среќаваат Мујо и Хасо и мујо му вика на Хасо :
-Абе Хасо, шо и зема на женати за 8ми март ?
-И земаав...И земав 100 евра и земав. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 11:20 am

Седат Мујо и Хасо во затвор и Мујо почнал да лупа по зидовите и Хасо:
- Немој бе не лупај ќе не избркаат!
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Spambot on Чет Фед 18, 2010 12:30 pm

Дадо Сеедно напиша:Седат Мујо и Хасо во затвор и Мујо почнал да лупа по зидовите и Хасо:
- Немој бе не лупај ќе не избркаат!

Хаха закон Smile
Spambot
Spambot
The Spammer

Број на мислења : 115
Join date : 2010-02-17
Age : 108
Местолокација : World Wide Web

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Mujo i Haso

Пишување by NenoRmalen Spamer on Нед Фед 21, 2010 10:06 pm

Odat Mujo i Haso na pat, doaga vecer i treba da prespijat.
Naogaat Motelce nekoi i recepcionerot im vika ima samo soba so bracen krevet.
A ovie, nemaj gajle be cel zivot se znaeme sea za edno spanje daj vamu.
Vkagaat vo soba legnuvaat i na Mujo mo doaga do drkanje, i si pocnuva ama nikako da mu dojde. Drka 2-3 saat i ne doaga.
togas Haso mu veli: Abe da ne go drkas ???
Mujo: Da.
Haso: Pa fati go tvojot malce.
NenoRmalen Spamer
NenoRmalen Spamer
Spamless

Број на мислења : 3
Join date : 2010-02-19
Age : 26
Местолокација : Ne ti kazuvam

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Пет Апр 30, 2010 10:11 pm

Дошол Мујо кај доктор :
* Докторе,имам проблеми со сексот...
* Кога последен пат си спиел со Фата??
* Не се сеќавам..
* Па тогаш еве телефон и прашај јаа
* АЛО! Фато,кога последен пат водевме љубов?
* А со кој јас зборувам??
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Пет Апр 30, 2010 10:12 pm

Јаделе Мујо и Фата шкампи. Фата се извалкала на фустанот и вели:
- Леле изгледам како свиња.
Мујо и одговорил:
- А плус си извалкана.

Мујо и вика на Фата
-Абе Фато што ке ти е нова кујна кога незнаеш да готвиш?
А Фата на ова му вика а тебе што ке ти се порно филмови кога не знаеш да ееш
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Mујо и Хасо Empty Re: Mујо и Хасо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот