Плавуши

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Плавуши Empty Плавуши

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:49 am

Разговараат две плавуши:
- Да видиш што сум открила, ја гледаш онаа коцка на ѕидот? Притисни ја. (се пали светло).
- Како си открила такво нешто, то е феноменално откритие.
- Ма не тоа, притисни пак (се гаси светлото).
- Па каде исчезна?
- Е тоа сум открила. Го отвора фрижидерот и вели:
- Еве го овде.


- Зошто плавуша става џоинт меѓу гради?
- За да ги надува.


Стојат две плавуши на две различни страни од реката.
Едната и вели на другата:
Како бе да дојдам на другата страна?
Другата и вели:
Колку си глупа, па ти си на другата страна!!
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:53 am

Исплашена плавуша влегува дома и му вика на мажот и:
„Маж! кај се децата!?“
мажот: на англиски
плавушата:„ where are the children?“

Како плавуша го опишува своето силување ?

-Непозната машка особа ме нападна,почна да ме удира по главата...ми ги врза рацете,а да не ги раширев нозете и нив ќе ми ги врзеше...Трпе ќарил некоја плавуша.
И после добриот секс, на плавушата и текнало:
- А бе да не имаш сида?
- Не, а што ти текна?
- Не би сакала пак да добијам!
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 1:54 am

Леле... Најбољи! Хахаха! Оставај уште бе, не се срами... Ние ќе си се смееме, ти мучи се lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 2:01 am

Аеее сеа... вие допринесете нешо... доста ја мучам прсти...
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 2:14 am

Јас би допринесол, ама ти кажав веќе дека не памтам воопшто вицеви. Sad
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Вто Фед 16, 2010 10:02 pm

Вик, како смееш вака за нас плавушите да збориш? Срам да ти е. Surprised
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 10:06 pm

А ти си сега плавуша, а? Хаха Smile Ова пошто не отидовме за Струмица па се присеќаш на маскембали? Хаха lol!

P.S. Need more jokes!!!!!!!!!!!!! Give us some jokes!!!! We love the jokes!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Вто Фед 16, 2010 10:08 pm

The Spammer напиша:Ова пошто не отидовме за Струмица...

Јас ти дадов понуда во некоја од темите. Wink
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Дадо Сеедно on Сре Фед 17, 2010 11:07 am

Бегале три жени од затвор меѓу кој и една плавуша. И за да не ги види полицијата секоја се качила на по едно дрво. Дошла полицијата кај првото дрво и слушнала шум и џандарот:

- Кој е таму?! и оваа:Мјаууу
- А мачка било...

Идат кај второто дрво и слушаат шум и џандаров:

- Кој е таму!? Црррр
- А птичка било...

И идат кај третото дрво и повторно слушаат шум и џандаров:

- Кој е таму?! и плавушава:Муууууу
- А крава било...


Неможев полошо да го напишам ама свативте ваљда Very Happy lol!
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Spambot on Чет Фед 18, 2010 12:48 pm

- Кој е таму?! и плавушава:Муууууу
- А крава било...

Хахахахха кој од кој Wink
Spambot
Spambot
The Spammer

Број на мислења : 115
Join date : 2010-02-17
Age : 108
Местолокација : World Wide Web

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 6:27 pm

Плавуша полицаец добива менструација на сред смена па бара замена преку радио станица. По три саати иде Трајан мртов пијан. Таа го прашува што се случило, а тој `и одговара: Кога во станица слушнаа дека си добила прво частеше командирот, па заменикот, па вториот заменик, па шефот на смена, и така натаму... Smile

Јеееј! Виц ^^
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 4:31 pm

Прв виц му е, и некој одма негативна репутација, хахахахаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 7:34 pm

Шо... Демек не знам дека си ти? guns

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Плавуши Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 9:30 pm

Не сум јас бе! Sad

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 9:33 pm

Лажи друг бе... tongue2

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Плавуши Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 9:42 pm

Ама не лажам јас... Никогаш!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 9:46 pm

Да, да, знам bp

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Плавуши Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 9:51 pm

Што, да не лажам???

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 9:53 pm

Не бе, јас не кажав такво нешто Give_Heart

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Плавуши Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 9:59 pm

sunny

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Slobbo on Пон Мар 01, 2010 2:03 am

Две плавуши разговараат:
- Ти што мислиш, живее ли некој под земјата ?
- Ех што си глупа, па ти што мислиш, кој ги бои морковите ?
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by The Spammer on Чет Апр 22, 2010 1:26 pm

Си биле две плавуши и отишле во кафич. Едната плавуша нарачува:
- За мене еден хибискус.
А другата со зачудување ја прашува:
- А што е тоа хибискус?
- Епа тоa е чај.
- Епа ок тогаш, јас ќе земам еден хибискус од камилица!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Плавуши Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Slobbo on Сре Сеп 08, 2010 11:20 am

Плавуша се јавува на интернет провајдерот:
- не можам да влезам во интернет.
- ја внесовте ли правилно лозинката?
- да, напишав 6 ѕвездички.
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Slobbo on Сре Сеп 08, 2010 11:25 am

- Како се вика плавуша со пола мозок?
- Надарена.
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Прчла on Сре Сеп 08, 2010 4:18 pm

Леле колку си злобен... :/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Плавуши Empty Re: Плавуши

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот