Црн хумор

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Црн хумор Empty Црн хумор

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:31 am

Пааа вака.. насловот се кажува... да се смееме на несреќата на другите и така...
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:34 am

-Како го казнувале Саша Матич коа бил мал?
-Му го преместувале мебелот...

-Што се Саша и Дејан Матич?
-Браќа невидени!!
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:37 am

Хитлер им вика на заробениците - Луѓе денес ке праиме журка!
Заробениците - Јееееееееј!!!! А што ке пуштаме?
Хитлер - CO2, а за највеселите камени плочи Smile
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:38 am

Сеа малце вицови за бебиња и доста од мене за денес...

Како се вика дете што се пече во рерна на 50 степени?
-ЖАРКО.
Како се вика дете што се пече во рерна на 100 степени?
-ОГНЕН.
Како се вика дете што се пече во рерна на 200 степени?
-ДИМЧЕ.

-Што е тоа мало, црно и гребе на стакло?
-бебе у микробранова...

-Што е погадно од 3 бебиња у контињер?
-1 бебе у 3 контињера...

-Што добиваш ако стаиш бебе во врела вода?
-Чај од мајчина душица
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 11:48 am

А на 400 степени?
- Ангел Very Happy
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 11:48 am

А на 400 степени?
- Ангел Very Happy
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Nikche on Чет Фед 18, 2010 12:08 pm

Ај не моеш пак да го пишеш вицот !! ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 12:54 pm

Зашто дете паднало од луљашка?
- Зашо немало раце...
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 1:41 pm

Хахахахахахаха Smile Закон! Smile
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Spambot on Чет Фед 18, 2010 6:33 pm

Што имам во рацетеее?


Детска парализаааа!
Spambot
Spambot
The Spammer

Број на мислења : 115
Join date : 2010-02-17
Age : 108
Местолокација : World Wide Web

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Дадо Сеедно on Чет Фед 18, 2010 6:44 pm

не сватив?
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 6:51 pm

Искрено ни јас не сфатив Suspect
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Прчла on Чет Фед 18, 2010 7:03 pm

Кој ви е крив... tongue
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 7:04 pm

Jelena Karleuša напиша:Кој ви е крив... tongue

Ајде Геа, просветли нè тогаш ... monkey
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Чет Фед 25, 2010 11:34 pm

Како се вика лепрозен човек во езеро???
-Шумеча таблета

Која е разликата меѓу камион со песок и камион со бебиња???
-Песокот неможеш да го растовараш со вила
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Чет Фед 25, 2010 11:36 pm

Иде девојче со мајка и по улица и мајка и ја гази камион. Плаче девојчето и татко и слуша и по улица трча да провери и него го гази комбе и девојчето трча во шумата и вика помош ги убија мајка ми и татко ми... Шумарот ја глеа, соблака пантолоните и и вика : Епа мала не ти е среќен денов!!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by The Spammer on Чет Фед 25, 2010 11:57 pm

Леле!!! Хаха, НАЈБОЉИ! Хаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Црн хумор Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Чет Мар 04, 2010 1:39 am

Се нашол некој тип у пустина и го замолил Господ да дојде до некоја оаза, за да се напие вода... и не поминале 5 мин типов стига до оаза... и пие вода, ама бил гладен...му вика на господ дај те молам едно парче месо .. и од небо му паѓа месо... после вика ... господе те молам уше едно парче многу сум гладен... и пак му паднало парче месоооо... и типчево вика господе те молам уше едно парче месо и више нишо нема да ти побарам... и за чудо пак паднало парче месо... и така најаден типов крева поглед нагоре... и гледа некој лепрозен како си се копа по тело и вика МЕ САКА, НЕ МЕ САКА, МЕ САКА, НЕ МЕ САКА....
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Сре Апр 21, 2010 2:15 am

Хахахаха каков виц хахаха....

Која е разликата помеѓу 10 мртви бебиња во гаража и корвета во гаража......немам корвета во гаража

Која е разликата помеѓу сечење бебе и кромид......коа го сечеш бебето не плачеш!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Прчла on Сре Апр 21, 2010 5:48 pm

Гадноо... Neutral

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 1:46 am

Хахаха

Си оди дома Тарик Филиповиќ ,ја гледа мајка му на подот,и ја прашува:„Мамо,што ти е“? - Умирам,сине - му вели таа. А овој,по
навика:„Дали е тоа твојот конечен одговор?
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 1:49 am

Се враќа дете дома од екскурзија и вика: Мамо, што мириса вака на умрено?
- Мамо, мамо, мамоооооооооооооооооооооооооооооооооо!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Прчла on Чет Апр 22, 2010 1:54 am

Иу. Sad

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Даме Спамерот on Чет Апр 22, 2010 2:00 am

еве си хахах
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by The Spammer on Чет Апр 22, 2010 1:27 pm

Леле Даме, страва си xD

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Црн хумор Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор Empty Re: Црн хумор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот