Смешни Клипови

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Смешни Клипови Empty Смешни Клипови

Пишување by Slobbo on Вто Фед 16, 2010 1:15 am

Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Вто Фед 16, 2010 1:20 am

аахахаххахахаххахахахах најбољи цртан филм шо го иам глеано...
Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 1:59 am

Стварно пеер... Хахаха! Колку сум се смеел на цртанов ко дете... На памет го знаев цел да го зборам и им го кажував на сите дома и сите се газеа од смеење и им бев главна атракција. Smile
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 2:04 amЕве го оригиналот...
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Вто Фед 16, 2010 2:09 am

Значи вака... Го ставам клипов пошто според мене нема благе везе, ама сепак има 160 милиони Views на Јутуб :/ Видете го и оценете дали вреди толку...

The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Чет Фед 18, 2010 5:54 pmЕве нешто во врска со законот за пушење... Има и други вакви слични клипови - пародија на овој филмов со Хитлер, ѕирнете ги, добри се.

Note: Не трае клипот 7 минути, трае само 3:39, само не знам зашто има уште 3 минути понатаму. Поздрав! Smile

Ѕирнете го и овој:

The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Nikche on Пет Фед 19, 2010 6:20 pm
Фала и кај вас. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Nikche on Пет Фед 19, 2010 6:21 pmГо сакам многу на свет ! ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Дадо Сеедно on Пет Фед 19, 2010 9:19 pm

Пер иначе Бојан, тоа клипот сварно е безвезе.

пукнав од смеа на ова хахаха

иначе зашо само линкови вака ми дава? Crying


Последната промена е направена од Spambot на Пет Фед 19, 2010 9:26 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Еве ти го средив)
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Nikche on Саб Фед 20, 2010 1:04 pm

Хахахахахха леле Дадо се прснав од смеење ахахаххаха а го знам клипов од поодамна го имам гледано ахаххаха лелеле луѓе се ова ееј. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Саб Фед 20, 2010 1:32 pm

Пеер стварно, ко на Hot Rod, или како се викаше играна со типон што го лансираш од кола, хахахах Smile Лелелеле, како се прекршуваат, хаха Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешни Клипови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Прчла on Саб Фед 20, 2010 2:15 pm

Леле пер греота се... Жално е. Болно е. Многу лоши повреди може да имаат вака... Sad

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by PaAni on Саб Фед 20, 2010 7:04 pm


PaAni
Spamless

Број на мислења : 1
Join date : 2010-02-20
Age : 25
Местолокација : Skopje

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Виктор a.k.a Вик on Саб Фед 20, 2010 8:07 pm

Виктор a.k.a Вик
Виктор a.k.a Вик
Master Spammer

Број на мислења : 478
Join date : 2010-02-12
Age : 28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Прчла on Саб Фед 20, 2010 9:28 pmПрекрасна идеја за подарок, не? lol!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 7:43 pm

Хахаххаха! Трите клипа се КРАЈ! Хаха Smile

- Ако...Ако...Акопалипта...Акопалипса... Како то зовете..? Хахахха!
- И муабетов со мачкиве, хахаххаха Smile

П.С. Да Геа, прекрасна е идејава... Хаха xD

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешни Клипови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Прчла on Нед Фед 28, 2010 9:29 pm

Значи, зошто мислам дека идеЈа се пишува без “Ј“?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Нед Фед 28, 2010 9:43 pm

Значи, не знам, хаха, ај доста се оф топици, тоа на час по македонски ќе си се увериш дека се пишува со „ј“ Smile

Нема везе бе, битно е да се друшкараме jocolor

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешни Клипови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Slobbo on Вто Мар 02, 2010 4:16 am

geek
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Slobbo on Вто Мар 09, 2010 2:35 am

Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Вто Мар 09, 2010 2:48 pm

Леле... Хахахха! Само идејата ми се допадна. Глумата и не баш Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешни Клипови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Slobbo on Вто Мар 09, 2010 6:01 pm

Ама мн опасна е пораката Razz
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by The Spammer on Вто Мар 09, 2010 6:36 pm

Да, поракта е крвава Smile

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Смешни Клипови Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Slobbo on Пет Јун 11, 2010 9:28 pm

Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Даме Спамерот on Саб Јун 12, 2010 12:38 am

ХАХАХАХАХАХАХА ПА НЕМААААА АХААХХААХ
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни Клипови Empty Re: Смешни Клипови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот