Чак Норис

Go down

Чак Норис Empty Чак Норис

Пишување by Nikche on Пон Фед 15, 2010 10:10 am

Напишете нешто покреативно, не само обични вицеви за Чак Норис...


Не е црн хумор ама вицов е Ткул Smile

Сите луѓе јадат мед, само Чак Норис џвака пчели.^^

Не толку секојдневен виц за Чак Норис.
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Дадо Сеедно on Пон Фед 15, 2010 10:26 am

Дај бе пишете некој виц алоооо!?


Ај коа почнавме со Чак Норис Smile

Пин кодот на мобилниот на Чак Норис е кодот на Да Винчи Smile
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by The Spammer on Пон Фед 15, 2010 10:39 am

Чак норис е глупав...

The member has been banned by a force unknown...
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Nikche on Пон Фед 15, 2010 10:44 am

The Spammer напиша:Чак норис е глупав...

The member has been banned by a force unknown...

Хахаха , јако , јако Smile
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Дадо Сеедно on Пон Фед 15, 2010 10:58 am

- Чак Норис ја повратил невиноста на ќерка му.

- Чак Норис не спие, тој чека!

- Чак Норис го родила тетка му зашто никој не се ебава со мајка му.
Дадо Сеедно
Дадо Сеедно
Apprentice Spammer

Број на мислења : 51
Join date : 2010-02-14
Age : 27
Местолокација : Скопје Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by The Spammer on Пон Фед 15, 2010 5:05 pm

Дадо Сеедно напиша:
- Чак Норис го родила тетка му зашто никој не се ебава со мајка му.

Хахаха, меѓу најдобрите е овој Smile
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Gogo Redscreen on Пон Фед 15, 2010 10:04 pm

Чак Норис може да те задави со жица од бежичен телефон.

Note from Admin: Гого... Читај ги упатствата... Нешто креативно стави... Зарем не сфаќаш??? Стока глупава! Хаха, се шалам пеер, ставај те и вакви стари - олдскул... Иначе... Може и некои Ноне/Чак Норис комбинација форки, исто се добри и тие Smile
Gogo Redscreen
Gogo Redscreen
(Не)пријател на Админот

Број на мислења : 53
Join date : 2010-02-15
Age : 27
Местолокација : Елиптична галаксија - (наводници)Млечен Пат(наводници) = Milky Way како чоколатцето.

Преглед на профилот на членот http://Немам. Кој ќе дава 1000ден. годишно за домејн?

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Slobbo on Вто Фед 16, 2010 12:51 am

Само Чак Норис може да дрифта со воз.
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Nikche on Сре Фед 17, 2010 11:29 am

-Чак Норис може да не убие сите до еден,најкасно до два. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Nikche on Сре Фед 17, 2010 11:32 am

Ако имаш 100 евра и Чак Норис има 100 евра, тогаш тој има повеќе пари од тебе.
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by The Spammer on Сре Фед 17, 2010 1:06 pm

Хахахахахахахаха, НАЈБОЉИ Smile Ersta ëneraqu çërnati.
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Nikche on Чет Фед 18, 2010 1:05 am

Само Чак Норис може да препознае кој е Дуле а кој Коки. ^^
Nikche
Nikche
Потенцијален Спамер

Број на мислења : 32
Join date : 2010-02-12
Age : 27
Местолокација : Скопјето/Влаето

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Gogo Redscreen on Чет Фед 18, 2010 2:35 am

Ако на Google погрешно спелувате Чак Норис – не ви пишува: „Дали мислевте Чак Норис?“ туку ви вели: „Бегајте додека можете!“.

*****************
Еднаш Чак Норис беше каснат од кобра. После 4 дена неподнослива болка, кобрата умре.

****************

Бил Гејтс живее во постојан страв да не му откаже компјутерот на Чак Норис.

***************

Дедо Мраз постоел се додека една Нова Година не заборавил да му однесе подарок на Чак Норис

****************
Знакот за хендикепирани лица на паркиралиште не означува дека тоа е место наменето за паркирање на хендикепирани, туку дека тоа место припаѓа на Чак Норис, а знакот е предупредување за тоа што ќе ви се случи ако паркирате таму.

***************
Ако изгледа како пилешко, мириса на пилешко, и има вкус на пилешко, а Чак Норис каже дека е телешко, тогаш месото е телешко и крај.
Gogo Redscreen
Gogo Redscreen
(Не)пријател на Админот

Број на мислења : 53
Join date : 2010-02-15
Age : 27
Местолокација : Елиптична галаксија - (наводници)Млечен Пат(наводници) = Milky Way како чоколатцето.

Преглед на профилот на членот http://Немам. Кој ќе дава 1000ден. годишно за домејн?

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Чак Норис

Пишување by NenoRmalen Spamer on Нед Фед 21, 2010 10:39 pm

Си биле Spiderman Superman i chuck Norris. Се карале кој подобро слуша Smile
Каде што Spiderman рекол:
- Вчера се враќам дома и слушам нешто ми чкрипи, одам во дневна и гледам пајак плете пајажина, еее мајке му.
Superman рекол:
- Вчера и јас се враќам накај дома и мене нешто ми чкрипи, гледам во дневна нема пајак, одам во ВЦ и слушам како лабавото ми зарѓува. Smile
Chuck Norris рекол:
- Вчера и јас се враќам и мене нешто ми чкрипи, гледам нема пајак кај смее пајак да влезе кај мене бе, одам во ВЦ и таму нушто све е во ред. Кога отварам шифуњерот, слушам како капутот од мода ми излага. Smile
NenoRmalen Spamer
NenoRmalen Spamer
Spamless

Број на мислења : 3
Join date : 2010-02-19
Age : 26
Местолокација : Ne ti kazuvam

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Slobbo on Пон Мар 01, 2010 1:54 am

-Која е разликата помеѓу мачка и Чак Норис? Мачката има само 9 животи.

-Чак Норис добил возачка дозвола кога имал 18 - секунди.

Во филмот Господар на прстените улогата на Фродо првично била доделена на Чак Норис, но истата за брзо време била укината и Фродо бил заменет со глумецот Ellijah Wood бидејки продуцентите сватиле дека никој нема да сака да гледа филм од 15 секунди.

ај доста е за сега geek
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Slobbo on Пон Мар 01, 2010 2:52 am

Чак да глумел во филмот 300, ќе требало да се вика 1 geek
Slobbo
Slobbo
Мастер М'рчатор

Број на мислења : 580
Join date : 2010-02-12
Местолокација : 42.006717,21.356319 Според картата на Гоогл

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by The Spammer on Сре Мар 10, 2010 12:46 am

Чак Норис Chuck-ezero

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Чак Норис Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Даме Спамерот on Саб Мар 13, 2010 4:24 pm

Само Чак Норис може да ја разликува левата чорапа од десната!
Даме Спамерот
Даме Спамерот
Master Spammer

Број на мислења : 246
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Центарот на Спамовите Ѓорче Петров

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by The Spammer on Нед Апр 18, 2010 5:24 pm

Чак Норис 02-smesni-sliki-situacii%20(143)

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Чак Норис Spam2a
Додавајте репутација, немајте гајле... lol!
The Spammer
The Spammer
Epic Spammer

Број на мислења : 1210
Join date : 2010-02-11
Age : 27
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот http://www.spammers.forumtwilight.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Прчла on Нед Апр 18, 2010 5:28 pm

Сонце! ☼

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
3.14159265358979323846264338327950288419716939937510...
Прчла
Прчла
Женска на админот

Број на мислења : 1499
Join date : 2010-02-11
Age : 26

Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/gea.chador

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис Empty Re: Чак Норис

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот